Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 1. Akademia wampirów

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Wynter
Admin
Wynter


Liczba postów : 37
Wiek : 103

1. Akademia wampirów Empty
PisanieTemat: 1. Akademia wampirów   1. Akademia wampirów Icon_minitimeSro Cze 15, 2011 9:59 am

1. Akademia wampirów Akademia_wampirow

Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli twój wróg jest nieśmiertelny… Akademia wampirów to cykl powieściowy, który pokochały już miliony czytelników. Często jest porównywany ze „Zmierzchem” Stephanie Meyer. W szkole imienia świętego Władimira wampiry czystej krwi – moroje – uczą się posługiwać swoimi nadnaturalnymi darami, a mieszańce – dampiry – szkolą się na ich opiekunów i oddanych strażników. Posępne mury kryją jednak więcej mrocznych tajemnic, niż można by podejrzewać. Lissie Dragomir, morojce ze szlachetnego rodu, grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy dampirka Rose, połączona z nią telepatyczną więzią, zdoła ochronić przyjaciółkę? Już wkrótce kolejne tomy opowiadające o tajemnicach akademii wampirów!
Powrót do góry Go down
Lilith
Admin
Lilith


Liczba postów : 55
Wiek : 29
Skąd : Łódź

1. Akademia wampirów Empty
PisanieTemat: Re: 1. Akademia wampirów   1. Akademia wampirów Icon_minitimeCzw Cze 16, 2011 6:25 pm

Uwielbiam ten cykl^^
Poprostu mnie ujął.
Ubóstwiam Dymitra.
Jest taki męski,odważny i twardy jak na prawdziwego faceta przystało(no i jest rosjaninem tak jak ja^^),ale równocześnie niezwykle delikatny i dojrzały emocjonalnie.
Rose jest fajną dziewczyną i też niezwykle dzielną strażniczką.
A Lissa ma u mnie sympatię sa dziewczęcy wdźęk i delikatność.

A co was zachwyciło w Akademii Wampirów?
Kto szczegolnie ma u was wielką sympatię?
Powrót do góry Go down
https://corkiksiezyca.forumpl.net
Visas Marr

Visas Marr


Liczba postów : 75
Wiek : 28
Skąd : Dąbrowa Tarnowska

1. Akademia wampirów Empty
PisanieTemat: Re: 1. Akademia wampirów   1. Akademia wampirów Icon_minitimeCzw Sie 25, 2011 6:44 am

Wczoraj sobie kupiłam, zacznę czytać jak tylko skończę Rodzinę Borgiów
Powrót do góry Go down
Sponsored content





1. Akademia wampirów Empty
PisanieTemat: Re: 1. Akademia wampirów   1. Akademia wampirów Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
1. Akademia wampirów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pamiętniki wampirów/ The Vampire Diaries

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ulubione Książki :: Akademia Wampirów-Richelle Mead-
Skocz do: