Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Opis Książki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lilith
Admin
Lilith


Liczba postów : 55
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Opis Książki Empty
PisanieTemat: Opis Książki   Opis Książki Icon_minitimeNie Cze 12, 2011 3:35 pm

Opis Książki Okladka3


Pradawnej magii w wielkim mieście ciąg dalszy!


Cztery dziewczyny, cztery charaktery – jedno przeznaczenie. Vanessa, Catty, Serena i Jimena mają w sobie moc. Moc, dzięki której mogą walczyć z Atroxem, istotą, która pożera ludzką nadzieję. Ale młode boginie są również zwykłymi dziewczynami i czasem to prozaiczna rzeczywistość przysparza im więcej problemów, niż przeznaczenie…


"Nocny cień"
Jimena zawsze była jedną z najtwardszych dziewczyn w całych Stanach. Choć nie należy już do żadnego z gangów, jej imię nadal budzi lęk. Tylko jedna osoba była w stanie zburzyć spokój Jimeny – Veto, jej ukochany, który zginął w walce z wrogim gangiem… A może wcale nie? Gdy Veto nagle powraca, Jimena odkrywa, że chłopak zawarł pakt z diabłem – pakt, który może kosztować oboje z nich może kosztować życie.


"Tajemny zwój"
Catty zawsze marzyła o tym, by poznać swoją prawdziwą matkę – tę, która porzuciła ją na poboczu pustynnej drogi. Na szczęście dziewczyna ma moc i może cofnąć się w czasie, by poznać prawdę o swoim pochodzeniu… A prawda ta okazuje się bardziej skomplikowana i niepokojąca niż Catty mogłaby przypuszczać.



Książka będzie miała swoją premierę już w połowie czerwca!
Ja już nie mogę się doczekać jak ją dostanę w swoje ręce Very Happy
Powrót do góry Go down
https://corkiksiezyca.forumpl.net
Visas Marr

Visas Marr


Liczba postów : 75
Wiek : 28
Skąd : Dąbrowa Tarnowska

Opis Książki Empty
PisanieTemat: Re: Opis Książki   Opis Książki Icon_minitimeWto Sie 09, 2011 6:17 pm

Miałam kupić, ale głupia, zrezygnowałam na rzecz czegoś innego.
Ale kupię koniecznie ;-)
Powrót do góry Go down
 
Opis Książki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opis Książki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Córki Księżyca :: Nocny Cień i Tajemny Zwój-
Skocz do: