Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dziewczyny z Hex Hall

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Visas Marr

Visas Marr


Liczba postów : 75
Wiek : 28
Skąd : Dąbrowa Tarnowska

Dziewczyny z Hex Hall Empty
PisanieTemat: Dziewczyny z Hex Hall   Dziewczyny z Hex Hall Icon_minitimeWto Cze 14, 2011 12:44 pm

Dziewczyny z Hex Hall Dziewczyny-z-hex-hall-bprod58529861

Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, niegrzeczne – do Hex Hall.

Czy jesteś grzeczną dziewczynką?
Sophie Mercer zdecydowanie nie jest. Zbyt często wpada w tarapaty. Wreszcie „dla własnego dobra” trafia do Hex Hall, czyli szkoły z internatem dla czarownic, wilkołaków i elfów. W końcu Sophie to córka czarnoksiężnika.
I wtedy zaczynają się prawdziwe kłopoty. Życie „nowej” nie jest usłane różami. Zwłaszcza gdy najprzystojniejszy chłopak w szkole jest już zajęty. A jego dziewczyna, choć śliczna i słodka, potrafi zaleźć za skórę jak mało kto.
Jednak najgorsze wciąż przed Sophie. Ktoś zaczyna atakować uczniów, a podejrzenie pada na jej jedyną przyjaciółkę.



Dziewczyny z Hex Hall Dziewczyny-z-hex-hall-diable-szklo-bprod61081487


„– To, co nas łączy, stanowi jedyną prawdę w moim życiu. Tylko ty jesteś w nim prawdziwa. I mam już dosyć udawania, że cię nie pragnę.
– Ojejku, Cross, jak widzę, minąłeś się z powołaniem. Zostaw w spokoju demony i weź się za pisanie poezji miłosnej.
– Przymknij się – mrucząc, schylił głowę do kolejnego pocałunku”.

Po burzliwym semestrze w Hex Hall Sophie jedzie na wakacje do Londynu. Teraz, kiedy wie, że jest demonem, nie ma szans na spokojny wypoczynek. Na dodatek pojawia się zabójczo przystojny Archer Cross, który skradł serce Sophie i... czyha na jej życie.


Premiera II części : 15.06.2011r.
Powrót do góry Go down
Lilith
Admin
Lilith


Liczba postów : 55
Wiek : 29
Skąd : Łódź

Dziewczyny z Hex Hall Empty
PisanieTemat: Re: Dziewczyny z Hex Hall   Dziewczyny z Hex Hall Icon_minitimeCzw Cze 16, 2011 5:09 pm

Ogólnie rzecz biorąc początek 1 części mało mnie zaintrygował.
Ale przy którymś z rozdziałów zaczęło sie robić naprawdę ciekawie i nie mogłam się od niej oderwać.
Uwielbiam Sophie oraz Archera jak i również jej przyjaciółkę Jannę Smile

Sophie jest naprawdę świetną dziewczyną.
Nie tylko ma power,odwagę i śmiałość jak i również niezwykłą delikatność.
Archer?
Wciąż mnie intryguje Laughing

A jakie wy macie wrażenia po przeczytaniu?
A jeśli nie czytaliście to czy kupicie tą serię i dlaczego?

Ps: Okładka 1 części jest słaba ale za to drugiej bombowa!
Powrót do góry Go down
https://corkiksiezyca.forumpl.net
Visas Marr

Visas Marr


Liczba postów : 75
Wiek : 28
Skąd : Dąbrowa Tarnowska

Dziewczyny z Hex Hall Empty
PisanieTemat: Re: Dziewczyny z Hex Hall   Dziewczyny z Hex Hall Icon_minitimeNie Cze 26, 2011 1:34 pm

Pierwsza część jest świetna, najlepszy był fragment w którym Spohie całowała się z Archerem ( uwielbiam takie akcje :-D ) .
Drugą część zamierzam kupić, jak zostaną mi fundusze :-D




EDIT # :


Druga część zakupiona. Niezłe jaja !
Okazuje się, że Sophie ma wyjść za mąż za Cala - ogrodnika z Hex Hall, który jest uzdrowicielem.
Razem z nim, Jenną i swoim ojcem jedzie do Angli, do Thorne Abbey ( coś jak letnia siedziba Rady ) .


Najlepszy fragment :


"Po drodze na dół zatrzymałam się przed pokojem Jenny, ale jej tam nie było. Już-już miałam zapukać do Cala, kiedy uprzytomniłam sobie, że pora jest dość wczesna, więc na pewno jeszcze śpi. Na ułamek sekundy pojawił mi się w głowie obraz uchylającego drzwi, zaspanego, gołego do pasa chłopaka i dostałam wypieków, ciemnoróżowych jak mój T-shirt."



kocham tę książkę :-)
mam nadzieję, że Sophie będzie albo z Calem albo z Archerem :-D



EDIT 2#

Skończyłam czytać i .................... mało mi !
książka skończyła się w najmniej oczekiwanym momencie.
Zaczęło się dziać coś więcej i już koniec. Sad
Jeśli 3. część nie wyjdzie w najbliższym czasie, to oszaleję !

Diable szkło moim zdaniem jest lepsze od pierwszej części, pewnie dlatego, że autorka poświęciła więcej miejsca na opisanie życia uczuciowego Sophie.
(diabelski uśmieszek)


EDIT 3#

Trzecia część serii - Spell Bund ( z mojego tłumaczenia : Zaklęcie Wiążące) będzie miała premierę 13 marca 2012 r.
Powrót do góry Go down
aga19946

aga19946


Liczba postów : 22
Wiek : 29
Skąd : Kraków

Dziewczyny z Hex Hall Empty
PisanieTemat: Re: Dziewczyny z Hex Hall   Dziewczyny z Hex Hall Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 10:44 am

Książka jest po prostu nieziemska!!!! A teksty Sophie jakbym słyszała moje hehe. Oczywiście jak to każda wspaniała książka zakończyła się w nieodpowiednim momencie. Najbardziej podoba mi się ta zakazana miłość <333.
Lektura obowiązkowa!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dziewczyny z Hex Hall Empty
PisanieTemat: Re: Dziewczyny z Hex Hall   Dziewczyny z Hex Hall Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dziewczyny z Hex Hall
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ulubione Książki :: Inne Polecane Książki-
Skocz do: